22 Temmuz 2013

Akbank ATM'nin Yuttuğu Para İade Edilmiyor!

13 Temmuz'da İstanbul - İstiklal Caddesi üzerinde ATM'de hesabıma 10 TL yatırmak istedim lakin ATM para haznesi problemi nedeniyle parama el koyuldu.

Kocaeli'de oturuyorum. 10 TL için şubeye gidip dilekçe vermemi bekliyor Akbank müşteri hizmetleri. Telefondan olmuyormuş, böyle şey olabilir mi?

ATM sayımında fazla para çıktığında kasadan + olarak işlenmesi ve hesabıma aktarılması gerekirken 10 gündür paramı alamıyorum. Şubeye dilekçe vermeye gitmeyeceğim. Gerekli işlemler yapılarak paramın hesabıma havale edilmesini talep ediyorum.

Uğurcan 91 Okunma

Cevaplar

  • Uğurcan 07 Aralık 2014

    Evet arkadaşlar aradan 1.5 yıl geçti ve hiçbir işlem yapılmadı alıkonulan para hesabıma yatırılmadı. keşke savcılık kanalı ile şikayetçi olsaydım. Akbankı kullanmanızı asla tavsiye etmiyorum.

  • Uğurcan 25 Temmuz 2013

    haftalık olarak sayım yapılan atmlerde 2 hafta geçmesine rağmen eksik ya da fazla kasa tutarının hesaplanarak ilgili saatte yapılan işlemlere göre geri iade yapılması gibi bir durum halen olmadı. halen hesabıma geri iade olmadı. destekleyen arkadaşlara teşekkür ederim.

  • Akbank Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön