Akbank ATM'nin Yuttuğu Para İade Edilmedi.

Arda E. |

Yaklaşık ay önce Akbank ATM'sinde kredi kart borcumu öderken ATM paramı yuttu ve geri vermedi. Ortalama 40 dakika müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalıştım. Müşteri hizmerleri tarafından ilgisiz ve kabaca bir şekilde paranızı atm yuttu biz ne yapabiliriz dikkatli olsaydınız şeklinde umursamazca konuşuldu. Bu durumun incelenmesi için kayıt açalım denildi ve en fazla üç gün içerisinde size geri dönüş olsun denildi. Tam ay oldu kayıt sonuçlanmadı,bir çok kez müşteri hizmetlerini aramış olduğumda kaydınız sonuçlanınca size haber veririz gibi umursamaz bir tavırda konuşuluyor. Hiç kimse ilgilenmiyor. Bu durumdan çok mağdurum ve şikayetçiyim.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arda E.
  05 Eylül
  18:36

  bundan sonra kesinlikle tercih etmeyeceğim çok sorumsuz bir firma

 • 25 Ağustos
  15:13

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi