Akbank ATM'den Kredi Kart Borcumu Yatırdım Ama Sistemde Gözükmüyor!

Önder K. |

İzmit Perşembe pazarı mevki e-5 yanyol şubesi ATM'sinden kredi kartımın ödemesinin bir bölümünü buradan para yatırarak yaptım ama yaptığım bu ödeme sistemde gözükmemektedir. Ödemedim mi diye tereddüde düştüm. Ödeme yaparken yanımda olan arkadaşa telefon açıp sordum kesinlikle ödedin bende yanındaydım bir yanlışlık olması lazım dedi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda böyle hatalar bazen oluyor şubeye başvurun form doldurulsun incelensin dediler.

Şimdi ben parayı yatırdım. Bankanın ATM'sinden yada sistemden kaynaklanan bir hata yüzünden iş yerinden izin alıp koca günümü bu problemi çözmeye ayıracağım. yani bankanın yapmış olduğu bir hatanın ceremesini ben çekeceğim. Böyle hatalar koca Akbank'a yakışmıyor.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder K.
  04 Haziran
  22:20

  çok da başarılı bir değerlendirmede bulunduğunuzu söyleyemiyeceğim ne yazıkki..kendi çabalaarımla sorunu çözmeye çalışıyorum ama akbank tarafından hep karşıma prosedürler gelmektedir.atm nin mi yada sistemden mi kaynaklı ne sorun varsa bilmiyorum ama sorunun görünmemesi çok enteresan...

 • 20 Mayıs
  17:25

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi