Akbank ATM'den Kontör Yükledim Param Sıkıştı ve Kontörüm Gelmedi!

Ugur B. |

Bodrum Türkbükü ATM'den kontör yükledim kontörde gelmedi parayı da alamadım sıkıştı, geri dönende olmadı.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur B.
  03 Eylül
  12:40

  Bir yıl oldu bizim 25 TL uçtu tüh sizin gibi bankaya

 • Ugur B.
  01 Eylül
  23:43

  Koskoca Akbank bir ögrencinin 25 lirasina çökmeye çalışıyorsa şirket vizyonunu tekrar gozden gecirsinler. paramı iade edemeyeceklerini söylediler bilgilerinize... .

 • 20 Temmuz
  10:01

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 20/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Ugur B.
  14 Temmuz
  18:23

  7 gün geçti hala ne arayan var ne soran @@

 • 07 Temmuz
  15:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi