Akbank ATM'de Param Kaldı.

Cihan T. |

11.08.2015 Tarihinde İstanbul/Kadıköy Nautilüs AVM içerisindeki Akbank ATM'sinde kredi kartı borcumu ödemek için kredi kartımı takıp şifremi girdikten sonra borç ödeme ekranına ulaştım daha sonrasında ödeyeceğim miktarı para alma haznesine bıraktım ATM paranız tanımlanıyor ekranında 1 saat öylece kaldı, hemen kayıp çalıntı biriminden kartımı kapattırdım fiyasko bundan sonra başladı aslında kartın yenisi gelmesi 10 gün varan bir, ATM içinde kalan param talep oluşturduğum halde 3 gün hala dönüş yapan yok %0 ilgisizlik paramı hakkımla geri elime ulaşacak mı belirsiz.
Size sesleniyorum Akbank yetkilileri kaydım oluşturuldu bir ilgilenseniz diyorum sabrımın son demlerinde.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan T.
  20 Nisan
  23:27

  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 • Cihan T.
  20 Nisan
  23:27

  ++++++++++++++++

 • Cihan T.
  16 Ağustos
  11:12

  Buraya makina robot gibi yazı yazıp millet gozunu boyamayın...

 • Cihan T.
  16 Ağustos
  11:12

  Şikayetim için dönüş yapılmadı 1 hafta olmak üzere kredi kartımın 2ci ekstrası cıkıcak ve ben ilk cıkan borcun parasını ATM oderken atmniz kartımı da paramıda dondu kaldı hiç birini geri vermedi ama siz her gün için hala ödeme geciktirmemden dolayı faiz uygulaması yapiyorsunuz ve kredi puan notum dusuruyorsunuz. Bu nası bir sorumsuzluktur Akbank!

 • 14 Ağustos
  12:35

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 14/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 13 Ağustos
  11:38

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi