Akbank ATM'de Para Sıkışması!

Göksu Miray K. |

11/12/2015 Tarih ve 13:07 saatinde Ümraniye eğitim ve araştırma hastanesi Akbank 00***76
no.lu ATM' sinden 160 TL para çekme işlemi yaparken ATM bozulmuş ve bankamatik
kartımı da 160 TL parayı da ATM vermemiştir. 160 TL ATM tarafıma vermediği halde hesabımdan çekilmiş görünmektedir.

ATM arızasından dolayı 160 TL hesabımdan alamadığım halde alınmış görünüyor. Bu paranın hesabıma iadesi için 44 25 25 müşteri hizmetleri kayıt oluşturdu ve bana Akbank genel müdürlüğüne faks çekmem istendi. Aynı gün faks çektim ancak talebimi anlayamadıklarını belirten bir mail aldım. Bunun üzerinde tekrar daha açıklayıcı ve makbuzu da ekleyerek faksladım. Ama dönen olmadı. Paramı geri yatırmadılar.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksu Miray K.
  29 Aralık
  18:11

  paramı geri iadesini istiyorum. 44 25 25 ilgili yere aktarıyor ama 30dk bekliyorum cevap veren olmuyor. Kiminle muhatap olacağım bile belli değil

 • 29 Aralık
  17:36

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi