Akbank ATM'de Kalan Para!

Melek Dizdar E. |

04/09/2014 günü saat 17.23 sularında Akbank Bakırköy şube ATM'sinden para çekerken ATM kartımı verip paramı vermedi. Güvenlik görevlisinin yardımıyla dilekçe yazdım iki güne ararlar dedi 23 gün geçti arayan soran yok. Şube evimin yakınında olduğundan birkaç kez uğradım üçer dörder gün arayla ve operasyon görevlisi bayan benimle alay edercesine genel merkeze sizin için mail attım altı üstü 50 TL için gelip gittiğinizden durumunuzun acil olduğunu belirttim dedi. Çekilen tutar bir çalışanın maaşı olan 1000 TL de olabilirdi ve ne yazık ki bu çalışan maaşını Akbank'tan aldığı için bir ayı aç bilaç geçirecekti. Bu nasıl bankacılık bu nasıl hizmet; Akbank'lı çok farklı!!!!

Etiketler :

ATM Para Yutma Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melek Dizdar E.
  10 Ekim
  13:17

  10 ekim bugün kaç gün oldu halen bir dönüş alamadım eğer bu tutarı ben bankaya ödeyecek olsaydım telefonum susmazdı şimdi ise beni arayıp bir bilgi veren bile yok!!!

 • Melek Dizdar E.
  01 Ekim
  14:54

  Sayın yetkili bize ulaşın linkinizden mesaj atmıştım ancak ilgilenen olmadı.
  Bugün 1ekim nerdeyse 1 ay oldu o şube atmdeki bana verilmeyen para ile nasıl hesap kapadı bilemiyorum. Eski bir bankacı olarak işleyişi biliyorum bu nedenle de şaşkınım.

 • 29 Eylül
  17:20

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi