03 Nisan 2013

Akbank Atm Ünite Arızası Dedi Ve 100 TL'mi Yuttu Banka Fazladan 50 TL Çıktı Dedi!

2 Nisan Salı 2013 de Sabancı Üniversitesi Akbank Atm sinden kendi hesabıma atm üzerinden nakit olarak para yatırmak istedim. Hesabıma atm üzerinden nakit olarak 100 lirayı koydum. Ancak atm paramı sayarken bir anda ekranda ünite arızası nedeniyle işleminiz yapılamamaktadır diye bir uyarı çıktı ve atm kartımı geri verdi.

Atmnin yan tarafında bulunan bankaya durumu bildirdim. Benden olayın olduğu saati tarihi ve kartımın numarasını ve ne kadar yatırdığımı gösteren bir form doldurmamı istediler. Atmden fazla çıkan miktarın yarın tarafıma söyleneceğini söylediler. Ertesi gün aynı banka ile görüştüğümde atmden fazladan 50 lira çıktığını benim yatırdığım miktar (100 lira) çıkmadığını bildirdiler.

Alper 171 Okunma

Cevaplar

  • Alper24 Ağustos 2013

    Hiçbir geri dönüş yapılmadı.Akbank 50 liramın üstüne yattı.

  • Alper25 Temmuz 2013

    100 liram 50 lira olarak döndü

  • Akbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön