Akbank ATM Sürekli Arıza Veriyor.

Oznur D. |

Gece saat 11 buçuk ATM'den para çekeyim dedim çekmeseydim daha iyiydi kartım kaldı. Sürekli bölgemizde Akbank ATM sürekli bu arızayı veriyor diğer Denizbank gibi ATM'lerde böyle sorun yaşamıyorum ama bu Akbank ATM'leri o kadar yavaş. İptal ettirmek için kartımı aradım müşteri hizmetlerini bana diyorlar 1 hafta 10 gün ne demek yani nereden geliyor, biz istemediğimiz halde kredi kartları gönderiyorsunuz 2 günde biz istediğimiz zaman 10 günde çok kötü müşteri memnuniyet anlayışınız var.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  12:24

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir.

  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 23 Temmuz
  17:37

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi