Akbank ATM Sorunuyla İlgilenmiyor.

Muhammed Oğuz G. |

5112 no'lu ATM için yaptığım kaçıncı başvuru olacak bilmiyorum ama artık Akbank için müşteri dilek, öneri ve şikayetlerinin hiçbir öneminin olmadığına kanaat getirmiş durumdayım. Zira daha önce envai çeşit farklı problemini dile getirdiğim halde ufak tefek düzeltmelerle adam edilmeye çalışılan Üsküdar, Kandilli Rasathanesi tarafındaki bu ATM yine arıza gösterdi.

Bu sefer ki arızası ise para yatırma bölümünün kapağının açılmaması. Neyse ki ilk baştan açılmadı en azından paramın yutulmasından kurtulmuş oldum. Zaten sabahları öğlene kadar ekranı güneşten etkilenip çalışmadığı için kullanamadığımız şu ATM'yi Allah aşkına modern bir tanesi ile değiştirin. Yoksa ben sizi değiştireceğim.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  17:13

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi