Akbank ATM Sorunu Ve Para İadesi!

Mehmet Cahit A. |

17.07.2016 günü Diyarbakır Ceylan Karavil Park ATM 'sinden bankanıza ait adıma düzenlenmiş 55**82 numaralı kredi kartı borcuma karşılık 1.720 TL yatırmak istedim. Para ATM'de oluşan sıkıntıdan dolayı ATM tarafından parama el konuldu. Hemen arıza bildirisi talebini yaptım. Tarafıma gelen SMS' te 4 iş günü içerisinde tarafıma bilgi verileceği söylendi ise de bugün kredi kartı ödememin son günü olması dolayısıyla halen tarafıma dönüş yapılmamıştır. Mağduriyetimin giderilmesini ve oluşabilecek kredi kartı gecikmesinin tarafıma yansıtılmamasını talep ediyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  14:12

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi