Akbank Atm Parayı Yuttu İlgilenen Kimse Yok!

Gökhan Ö. |

Akbank'ın yıllardır müşterisiyim. Bankanın Atm'sine para yatırdım. Parayı yuttu. Ne yapacağımı bilmediğimden müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerine ulaşmak en aşağı 15 dakikadır 30 dakikayı da bulabilir.

Cevaben söylenen Atm'den işlem yapmışınız niye arıyorsunuz tarzında. Çünkü insan önemli değil. Sonrasında bir hafta içerisinde haberiniz olacak dediler. Tabi ki öyle bir hafta da sonuç yok. Her aramanız 15- ila 30 dakika dedim ya. Tekrar aradığımda yine aynı şekilde niye arıyorsunuz tarzında. Neticesinde tam 20 gün geçti kimse dönmedi.

Merak ettiğim şu bir bilgilendirme yapmak bile yok. Bu arada acil kaydıyla şikayet alıp aynı gün haber verilecek deyipte arayan soran yok...

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ö.
  08 Eylül
  14:57

  hali hazırda herhangi bir iletişim olmamıştır. Saygılarımla

 • 05 Eylül
  16:39

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi