Orhan O. Teşekkür Mesajı

Akbank sorunumu çözdü

Akbank Atm Paramı Yuttu Geri İade Edilsin!

Orhan O. |

Antalya Fener şubeye ait 00003806nolu Akbank ATM' sinden 06.07.2015 tarihli saat 19.08' de 10 TL para çektim, fakat ATM paramı vermedi. Hesabımdan da para kesildi. Hesabıma 10 TL'nin geri yatırılmasını istiyorum!

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan O.
  20 Ekim
  22:47

  Akbank sorunumu çözdü

 • 09 Temmuz
  10:12

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 07 Temmuz
  15:15

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi