Vildan K. Teşekkür Mesajı

Sorunumun çözümünde AKBANK'tan bile yüzlerce kat hızlı hareket eden ve şikayetimi anlık takip ederek anında bilgilendiren ve sonuçlandıran ŞİKAYETVAR.COM ekibine sonsuz teşekkürler.

Akbank Atm Paramı Yuttu Bankanız Paramı Vermiyor!

Vildan K. |

21 Eylül 2014 Pazar günü saat 21:00'de İstanbul Avcılar Ispartakule'de Avrupa Konutları ve Uyum Market arasında bulunan 4823 numaralı Akbank ATM makinanızdan kendi hesabıma 2100 TL para yatırdım. ATM paramı aldı ancak hesap bakiyeme yansıtmadı. 4442525'ten Kayıp Çalıntı kart bildirim servisine ancak ulaşabildim ve M**** hanım ile görüşerek durumu bildirdim (TC ve cep numaramı da bildirdim). Ancak henüz bir sonuç yok. 4 Mail attım-Pazartesi günü Bahçeşehir şubenize giderek şubenizle görüştüm yine sonuç yok.Müşteri hizmetlerini bugün 08:30 civarında aradım ve F**** bey ile görüştüm, yine sonuç yok. Bugün benim kredi kartımın son ödeme günü ve beni mağdur ediyorsunuz.Acil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vildan K.
  29 Eylül
  12:40

  Sorunumun çözümünde AKBANK'tan bile yüzlerce kat hızlı hareket eden ve şikayetimi anlık takip ederek anında bilgilendiren ve sonuçlandıran ŞİKAYETVAR.COM ekibine sonsuz teşekkürler.

 • Vildan K.
  29 Eylül
  12:32

  İşlemle ilgili bütün bilgiler detayları ile verilmesine rağmen sonucun alınması 5 gün sürmüştür. Bu çok uzun bir süre. Ertesi gün sonuçlandırmasını beklerdim. Konuyu BİMER\'e taşıdıktan sonra konu anında çözüldü.

 • Vildan K.
  23 Eylül
  17:18

  Sayın Yetkili,
  Olayla ilgili bütün detaylar tarafınıza bildirilmiş olmasına rağmen 2 gündür halen inceleme devam ediyor ve benim kredi kartımın bugün son günü. Bankanıza ait olan borcumun cezasının, işlem sonuçlanana kadar durdurulmasını talep ediyorum çünkü benim param halen sizde ve diğer bankaya olan borcum da cezada. bu konulardaki mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.
  Vildan Kara

 • 23 Eylül
  17:06

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi