30 Ağustos 2014

Akbank ATM Paramı Yuttu Bankada Yutmaya Devam Ediyor!

15 Ağustos 2014 tarihinde Batıkent Atlantis Avm merkezinde bulunan 6106 no'lu Atm'ye kredi kartı borcumu ödemek için yatırdığım 3,900 tl'yi para sıkışmasından dolayı yutarak işlem yapılamamıştır. Hemen müşteri ilişkilerini arayarak durumu bildirdim 7 iş gününde değerlendirilerek size dönüş yapılacak dediler.

12 gün olmasına rağmen hala paramı alamadım. Çok mağdur oldum Kredi kartlarımın borcunu yatıramadığım için 12 gündür faiz işliyor. Aradığım zaman paramı nasıl geri alabileceğim hakkında bilgi vermiyorlar.

Şikayet edenleri incelediğimde 1 aydır parasını alamayanlar var. Bizim paranın da akıbeti belli olmayacak galiba. 14 yıldır çalıştığım bankadaki tüm hesap ve kartlarımı iptal edeceğim.

Mustafa 1.671 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa02 Ocak 2015

    30 Ağustos'ta yapmış olduğum şikayetten sonra akbankın bize ulaşın linkini adres olarak gösteren ilgiliye sormak istiyorum. Şikayetimden sonra beni bir Allah, ın kulu aramış mı? Bırakın aramayı bundan sonra bizi bu tür sitelerde şikayet etmeyin de bize ulaşın linkinden ulaşın diye adres gösteriyorsunuz. Kimle muhatap olacağız... Defalarca telefon etmeme rağmen, bankaya gitmeme rağmen, bankaya bir sayfa şikayet dilekçesi yazıp hatta sizi mahkemeye vereceğim diyerek tehtit etmeme rağmen beni kim aramış acaba? 30 Ağustos'tan bu zamana kadar dört ay geçmesine rağmen hala değerlendirmeye alamayacak kadar hakkınızda şikayet mi var? Reklamlara ünlü sanatçıları çıkarıp o kadar reklam ücreti öderken bizim gibi mağdur ettiğiniz müşterilerin paralarından mı karşılıyorsunuz? 15 yıllık bir müşteriniz olarak bu kadar yazmama ve telefon etmeme rağmen bu sorun ne zaman çözüme kavuşacak çok merak ediyorum!

  • Akbank Temsilcisi30 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön