Akbank ATM Paramı Yuttu!

Recep D. |

Geçtiğimiz cuma günü Fatih Akdeniz caddesi şubesi ATM' sinden hesabına para yatırdım. Ancak para hesabıma geçmedi. ATM teknik arıza uyarısı verdi. Bunun üzerine bende banka şubesinden içeri girerek durumu anlattım.

Bana şu an bir şey yapamayacaklarını, kasa görevlisinin olmadığını söyledi. Bende ödemelerimin olduğunu sorunumun giderilmesini aksi takdirde mağdur olacağımı ilettim. Umursamadılar form doldurmamı pazartesi ilgilenebileceklerini belirttiler.

Müdürle görüşmek istedim ancak müdüründe işinin başında olmadığını gördüm. Pazartesi olduğunda bankayı saatlerce aradım en sonunda bir bayan ismi bende kalsın. Telefona bağlandı. Konuyu anlattım. Beni fırçaladı telefonu kapattı.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  11:19

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 10/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 09 Haziran
  17:02

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi