Akbank ATM Paramı Yuttu.

elvanoztuna@hotmail.com |

Akbank Çorum carefour önündeki akbank bankamatikten, 10/07/2014 perşemba akşam 22:45 saatlerinde hesabımdan 140 tl çekmek istedim. paranın bir kısmı üniteye sıkıştı ve 20 tl sini çıkartamadım ve hesabımdan 140 tl çekildi görünüyor fakat fiilen 120 tl çekebildim bankanın müşteri temsilcilerine ulaşmak zaten mümkün değil yerel şube dahada kötü telefonlar direk meşgule düşüyor eğer ilgilenilirse sevinirim.

Etiketler :

ATM Kart Yutma Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • elvanoztuna@hotmail.com
  19 Temmuz
  11:46

  Maaş müşterisi olmasam bütün ilişkimi keserim bu bankayla zaten artık hesabıma maaşım yattığı anda çekip diğer bankaladan yapıcam bütün işlemlerimi, tabi bankamatikten tam olarak maaşımı çekebilirsem!!

 • 11 Temmuz
  16:01

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi