10 Haziran 2014

Akbank Atm Paramı Yuttu 2 Haftadır Param İade Edilmedi!

04.06.2014 tarihinde Veliköy Çerkezköy Tekirdağ Akbank Atm'sine 2900 TL yatırdım fakat ekran hata görüntüsü verdi ve para hesabıma geçmedi. Bununla ilgili hemen Akbank müşteri temsilcisini aradım bana şikayetimin sisteme geçtiğini ve 7 iş günü içerisinde dönüş yapılacağı söylendi.

Her gün aramış olmama rağmen aldığım cevap hep aynı. Şikayetiniz inceleniyor. Bu Atm'ler her gün sayılmıyor mu? Kaldı ki Atm Veliköy gibi küçük bir ilçede yani yoğunluk yok, bununla ilgili dönüş yapmak bu kadar zor mu?

Bu parayı o gün yatırmam gereken yerde param neredeyse bir haftadır Akbank Atm'sinde duruyor ve Akbank bununla ilgili hiçbir dönüş yapmıyor. Paramın derhal hesabıma yatırılmasını bekliyorum!

Gozde 574 Okunma

Cevaplar

 • Gozde16 Haziran 2014

  Akbank çağrı merkezi konuyla hiç ilgilenmiyor tek dedikleri şey biz yetkili birime aktardık. Bugün 8. iş günü oldu ve benim param hala hesabıma geçmedi!!! Akbank gibi profesyonel çalışması gereken bir banka müşterisini nasıl bu kadar mağdur eder? Doğru düzgün cevap alacak bir muhattap bulmak imkansız.

 • Gozde13 Haziran 2014

  Şikayetimle ilgili bana dönüş yapılacağı söylendiği 7 iş günlük süre bugün doldu. Fakat hala çözülmedi , inceleniyor olarak gözüküyor.

 • Gozde10 Haziran 2014

  internet sitenizin bize ulaşın linkinden zaten bankanıza ilettim fakat herhangibir dönüş yapılmadı bana...

 • Akbank Temsilcisi10 Haziran 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön