Akbank ATM Paramı Alıkoydu.

Mustafa Y. |

28 haziran Akbank ATM'si para yatırma esnasında 3200 tl alıkoymuştur. O günden bu zamana 7 iş günü (11 takvim günü) geçmiştir. Ancak ben ne sonuç alabiliyorum nede bir muhatap bulabiliyorum. ATM'niz 1 temmuz Salı günü görevlileriniz tarafından açılmıştır. Ayrıca ATM'niz de kamera da mevcuttur ihtiyaç duyarsanız kayıtlarınızı incelersiniz.

Aynı ATM'nin bulunduğum bölgede aynı şekilde para sıkıştırma vs. gibi sıkıntılar yaşattığını da öğrendim. Acaba bankanız tarafından müşterileriniz bir finansman kaynağı olarak mı görülüyor bunu da öğrenmek isterim. Tarafınızdan cevaplanması durumunda yasal ve idari işlem yapma, yaptırma hakkımın saklı olduğunu belirtmek isterim.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  18:53

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi