Ebru G. Teşekkür Mesajı

05.03.2014 tarihi saat 16.00 civarı para hesabıma geçti.

Akbank ATM Paramı Aldı Fakat Hesabıma Geçmedi

Ebru G. |

Bugün Akbank İzmir Karabağlar İlçesine bağlı 3430 Atm no Konak Bankamatiğinden para yatırma işlemi gerçekleştirirken bankamatik para tanıma işlemini yaptıktan sonra birden yatırılacak para bulunamadı deyip, kartı geri vermiştir.

Daha sonra tekrar hesabıma baktığımda yatırmış olduğum para görünmemekteydi. Bunun üzerine müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede paranın minimum 7 gün içerisinde yatacağı söylenmiştir. Akbank gibi büyük bir bankada bankamatiğin hemen sayılmaması çok garip. Bakalım ne zaman dönecekler.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru G.
  06 Mart
  09:06

  05.03.2014 tarihi saat 16.00 civarı para hesabıma geçti.

 • Ebru G.
  04 Mart
  19:21

  İlk akbankla çalışmaya başladığımızda herkes şikayet ediyordu.Bu kadar da haklı olacaklarını düşünmüyordum.Maaşımı ordan almak zorunda olmausam kesinlikle çalışmam.Sözleşmem biter bitmez hesabımı iptal edeceğim.Ne zormuş bankamatik açmak.Diğer bankalar günlük kasa tuttururken akbank daha saycak da para hesabıma geçecek de....Kabus gibi.

 • 01 Mart
  19:02

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi