Akbank ATM Para Sıkışması Sorunu.

Yelda G. |

Hedefimiz yüksek müşteri memnuniyeti.
Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz. İnandırıcılık şu an sıfır. Müşteri memnuniyetinden eser yok ATM'de 2150 TL sıkıştı sonuç olumsuz neden kasa farkı çıkmadı. Kameraların incelenmesi için de savcılığa başvurmak gerekir. Bu şekilde mi ayakta kalıyorsunuz?

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  15:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 18 Ağustos
  14:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi