Akbank ATM Para Sıkışması.

Mehmet B. |

21 Ağustosta Osmaniye ili Düziçi ilçesi 2835 nolu ATM' den 200 lira para çekmek istedim. Tutarı yazıp onayladıktan sonra 3-4 dk para sayma sesi geldi. Parayı vermeden kartımı verdi. Hesabıma baktığımda 200 tl nin hesabımdan düştüğünü gördüm. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve şikayet kaydımı oluşturdum. Hemen SMS geldi. "İnceleme yapılacak ve 7 iş günü içinde para hesabınıza yatacak" şeklinde.

Uzun bir süre ATM sayım sonucunu bekledim. 20 Gün sonra gelen SMS'te ise; "Gerekli incelemeler yapılmış olup, para iade talebiniz olumsuz sonuçlanmıştır." yazıyordu. Bu durumla ilgili herhangi bir muhatap bulamıyorum. Akbank'ı bu tutumundan dolayı kınıyorum. Bundan sonraki süreçte emniyete başvurup, kamera kayıtlarını isteyeceğim.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  17:40

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi