Akbank ATM Para Sıkışması!

Onur K. |

24.11.2015 tarihinde bankanıza ait ATM'ye param sıkıştı. Çağrı merkezini aradım ve kayıt oluşturduktan sonra en yakın sürede geri dönüş yapacağını belirttiler. Süre istediğimde bir hafta on gün içerisinde dönüş yapılacak bilgisi verildi. Bu kadar kolay bir işlem için bu kadar süre bekletmesi bankanıza karşı olumsuz düşüncelere yol açtı. Yatırmış olduğum tutarın acil olarak hesabıma yatmasını istiyorum. Borcumuz olduğunda 1 gün geciktiğinde hemen faiz işletiyorsunuz. Paramın hesabına hemen yatmasını sizlerden konu hakkında acil tarafıma bilgi vermenizi istiyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  17:32

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 24 Kasım
  17:00

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi