29 Mart 2013

Akbank ATM Kartının Kopyalanması!

Daha önce başıma gelen AKBANK ATM kartımın kopyalanması ile ilgili tüm mercilere şikayetimi ilettim. Dün 10/12/2012 yılından beri süren işlem için Akbankdan işlemin sonuçlandığına dair mail aldım. ATM kartım kopyalanarak kartımdan 680 TL para çekimi sağlanmıştır ve bu olayından sonra savcılığa şikayetde bulundum.

Olayla alakalı soruşturma devam etmektedir. Fakat Akbank 680 TL paramı iade edemeyeceklerini kartın tüm güvenliğinin kişiye ait olduğunu ve işlemin ATM kartımdan yapıldığını belirtmektedir. Bu nasıl bir cevap gerçekten anlam veremedim. İşlem nasıl benim ATM kartımdan yapılabilir. Tüm gün iş yerindeyim ATM kartım bende ee kartım ışınlandı mı?Kim nasıl çekti?

Emel 133 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Mart 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön