Akbank ATM Habersiz Para Kesintisi Yaptı!

Tulin G. |

Adı geçen bankanın iki yıl önce bankamatiklerinde her şey düzgün çalışırken kredi kartı ödeme seçeneği iptal edilmişti. Para çekebilir yatırabilir ama sadece kredi kartı borcu ödemesi yapılamıyordu. Bu yüzden birkaç ay kredi kartı ödemelerimi bankamatikten ödeyemedim, ertesi gün gişelerden cezalı ödedim.

Durumu yetkililerle paylaştım oralı olmadılar. Bankayla ilişiğimi kestim. Kiralarımı bu bankaya yatırmak zorundayım. Bu sabah ATM' de paramı yatırırken uyarı olmaksızın paradan bir miktar kesileceği uyarısı gördüm, iptale dair bir seçenek yoktu. Paranın tutarını gişeden yatırsam kesinti yapılmayacaktı. Banka görevlileri sorunu gideremedi.

Etiketler :

ATM İşlem Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  10:20

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi