Akbank ATM Çalışmıyor!

Hüseyin E. |

Ben Kütahya merkezde ikamet ediyorum. Merkezdeki Akbank ATM'leri çalışmıyor. Defalarca söylememe rağmen ilgilenen yok. Şimdi bu yazıma istinaden yine ilgilenen olmayacak. Sayın Akbank üzmeyin bizi 444 25 25 numaraya zaten zar zor bağlandım. o zamana kadar ben sayın başbakanımıza bağlanırdım.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  13:26

  Değerli Müşterimiz, talebiniz Bankamıza ulaşmış, ilgili birimlere iletilmiştir.Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 18 Mayıs
  10:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi