Akbank ATM Çalışmıyor.

Ömer D. |

İstanbul Çekmeköy kirazlı dere Mahallesi Sultangazi Caddesi Carrefour SA alışveriş merkezinin hemen yanında bulunan Akbank ATM çalışmıyor. Aylarca müşteri temsilcisini aramamıza rağmen ilgili birim tarafınca incelemeye alınacak diyorlar gerekli işlem yapılacağını söylüyorlar hiçbir önlem almıyorlar sanki bu ATM Akbank kurumuna ait değilmiş gibi buradaki ATM dışlamışlar gibi kimse bu makine çalışmıyor diye incelemiyorlar evimizin yanında ATM var diye yolumuzun üstünde ATM uğramıyoruz her akşam işten geldiğimde belki düzeltirler diye umut ediyorum ne gelen var ne giden sizlere bu sorumsuzluk yakışmadı, havale yoluyla bile para gönderme işlemi yapılmıyor bunu buradan kaldırın lütfen aklımız hep evimizin yanındaki ATM kalıyor yanına gittiğimizde çalışmadığını gördüğümüzde sinirleniyoruz yakıştıramadık sana Akbank imza toplatacağız site sakinlerince bunu buradan kaldırma talebinde bulunacağız.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  09:39

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi