Akbank ATM Bulamıyoruz!

Çağatay Ü. |

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde öğrenci kasabası olarak bilinen ve Uludağ Üniversitesi'nin en büyük yerleşkesinin bulunduğu şehir merkezine çok uzak bir kasaba olan Görükle'de yaşıyorum. Yerleşke içinde iki ATM bulabiliyoruz fakat Yerleşim bölgesinde Akbank ATM'si yok. Bundan birkaç ay önce vardı.

Petrol Ofisi'nde vardı bir gün bi baktım sökmüşler. Yerine ***konulmuş. Bir tane de Seyhanlar'ın yanında vardı. O da kartı almıyordu. Bi baktım o da sökük. İnanın yerleşim bölgesine bir taneden fazla lazım. Hatta bir şube lazım. Lütfen ilgilenin. Babam aylık harçlığımı Akbank hesabıma gönderiyor. Yerleşim bölgesinden paramı çekemiyorum. Hayır yani kullananlar da vardı.

Etiketler :

ATM Bulamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağatay Ü.
  29 Temmuz
  03:59

  ATM koydular ama 3 ay sonra. Olsun buna da şükür. Ümidi kesmiştim.

 • 02 Nisan
  15:47

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi