Akbank ATM 1000 TL'mi Vermedi Ama Hesaptan Düştü!

Şahin M. |

16.07.2014 tarihinde ATM'den para çekmek için banka kartımı koydum şifremi girdim 1000 TL çekmek istedim. İşlemi yaptım fakat ATM 1000 TL'mi vermedi ve hesabımdan düştü. 4442525 bolu telefonu aradım müşteri temsilcilerine bağlan bağlanabilir sen 27 dk. Sonunda müşteri temsilcisi ile görüşebildim. Kayıt oluşturuldu dedi bende ertesi gün yine aradım. Ban işlemin 1 hafta süreceği söylendi 1 hafta sonunda tekrar aramamda işlemin 7 iş gününde sonuçlanacağını söylediler.

Bugün ayın 05.08.2014 hala sonuçlanmadı.13 iş günü oldu hala sonuçlanmadı. Her aradığımda en az 20 dk. Müşteri temsilcisi ile görüşmek için bekliyoruz.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin M.
  10 Ağustos
  17:05

  Akbank kopyalar yapıştır yapıyor. Nerdeyse 1 ay olucak hiçmi ATM nizdeki para sayılmadı bu kadar saçma bişey olamaz ve güvenlik kameranız var oradan da bakabilirsiniz tabi işinize gelmez bakmak.müşteri umrunuzda değil ki olmuş olsa önce sözünüzde durur 7 iş gününde sonuçlandırır adınız bunu sizin bankacılık anlayışınız...

 • 10 Ağustos
  01:32

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi