18 Ocak 2014

Akbank Asılsız SMS Gönderiyor!

Akbank maaş müşterisiyim. Akbank'tan bir sms aldım; Kartlarınız yasa gereği limit artışına açılmıştır diye. Sene başı olduğu için limit artışı talep ettim, meğer kartım limit artışına hala kapalıymış. Daha önce de eşime 20 bin TL Sms ile kredi teklif edip, ön onay olduğunu belirterek krediyi kullandırtmamışlardı. Yine benim sms ile 10 bin TL kesin onay alan kredimi vermemişlerdi. Artık Akbank'ın hiçbir sözüne güvenmiyorum.

Zeynep 132 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 31 Ocak 2014

    Maalesef maaşım bu bankaya yatıyor.. Bu mesajımın üstüne kredi kartı ödememi yaptığım halde, ödenmemiş gibi bir sms daha aldım! Şaka gibi bi banka!

  • Akbank Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön