Akbank Asgari Tutarı Yatırdığım Halde Kartım Bloke Oldu!

Serhat Can H. |

Sahibi olduğum kredi kartının borcunu öğrenci olduğum ve elime yeterli para geçmemesi sebebiyle 02.08.2015 tarihinde asgari ücretini ancak yatırabildim. 25.08.2015 tarihinde bankadan tarafıma mesaj gelerek 3 kez üst üste asgari tutarı yatırmadığım ile ilgili mesaj gelmiş ve kartım bloke olmuştur.

Akbank müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum ulaşamıyorum, sizlerin müşteriye verdiği destek anca bu kadar olur. Müşteriyi mağdur edersiniz ve sicilini bozarsınız.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  11:54

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 02/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 31 Ağustos
  17:16

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi