Akbank Artı Taksitlendirme!

Oylum Y. |

İnternet üzerinden yapmış olduğumuz alışverişte 3 taksit seçeneğini seçmemize rağmen ekstremizde 6 taksite bölündüğünü ve vade farkı alındığını gördük. Normalde kartımız Free özelliği taşıdığı için taksitlendirme yapılacağı zaman 2,90 ücrete tabi tutulup mesaj ile onay alınırken bu alışverişte böyle bir onay alınmadı.

Müşteri hizmetlerini aradığımızda iki şirket arası bir kampanya ile alakalı olduğu iletildi. Tüketici olarak bu durumun sonucunu biz yaşamak durumunda kalıyoruz. Hiçbir şekilde bu artı taksiti iptal ettiremiyoruz. Bu kartı ilk fırsatta kapatmak en iyi çözüm olsa gerek.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oylum Y.
  13 Ağustos
  16:47

  Bir de söylemeyi unuttuğum bir kısım daha var. Her iki firmayı 3 kez aramama rağmen iki tarafta suçu birbirine atarak çözüm yolu sunamadı. 320 TL'lik bir tutarı ola ki 9 taksit olarak almış olsam birde istem dışı yapılan +3 taksit verseler 1 yıl ödemek zorunda bırakılacağım anlaşılan.

 • 13 Ağustos
  12:45

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi