Akbank Artı Paradan Çekim Yapılıyor!

Emre K. |

Her ayın 9'unda konut kredisi ödemem var. Bankaya daha önce çalıştığım firma için maaş hesabı açılmıştı. Hiç kullanmadığım artı para hesabından konut kredimi ödememe rağmen eksik diyerek 500 tl çekilmiş (hepsi).

Daha önce aynı sorun yaşadığımda Akbank müşteri hizmetlerini aradığımda herhangi bir sorun yok yanlış mesaj iletilmiş olabilir bilgisi verilmişti (aylar önce) yine aynı sorun olduğunu düşündüm. Ancak bu sabah kesilen ücretin birde faizi geldiğine dair mesaj aldım.

Ben düzenli olarak gününden önce konut kredimi ödememe ve belgeleri olmasına rağmen nasıl böyle bir işlem yapılıyor. Acil olarak ücretin geri ödenmesini faiziyle beraber istemekteyim. Bu işlem sonucu hesabımı kapatacağım. Klasik Akbank güven yok!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre K.
  13 Mayıs
  16:31

  Arama gereği duymadan sadece bir otomatik mail atılmıştır.

 • 02 Mayıs
  14:17

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi