Akbank Artı Para İptali Yapılamadı!

Ali L. |

Hesabıma bağlı olan artı paranın iptali için haziran ve temmuz aylarında toplam 4 defa Akbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeme rağmen artı paramın iptalini türlü bahaneler bularak yapmamışlardır. Hesabıma bağlı olan artı paranın acilen iptalini isterim. Artık aramaktan sıkıldım en kısa zamanda çözüm bularak artı paramın iptalini gerçekleştirin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ş. Ek Hesap

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  14:42

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 02/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 02 Temmuz
  15:04

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi