Akbank Artı Para Haksızlığı!

Ada N. |

Bu ay başıma gelen hadiseyi herkesin de dikkatli olması gereken bir nokta olduğu için yazıyorum. Öncelikle 12:50 sn. hatta bekletildikten sonra ultra yetenekli çağrı merkezi temsilcisine bağlanma şerefine nail oldum. Sorunum hali hazırda +0,08 TL olan hesap bakiyemden artı para kullandığım gerekçesiyle 1,58 TL faiz düşülmüş, geriye kalan tutar -1,50 TL olarak görünüyor. Zaten bakiyesi +++++ olan bir bakiyeden faiz almak hangi bankacılık üst aklının getirisidir? 1,50 TL deyip geçmeyeceğim ve konuyu gerekli yerlere taşıyacağım.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  12:45

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi