Akbank Artı Para, Faiz, Vergi!

Mustafa Ç. |

Ben Akbank'ın 9934*** müşteri numaralı müşterisiyim Akbank'tan ihtiyaç kredisi çektim, krediyle birlikte talimatım olmadan ek limit açmışlar. Kredi taksitlerimi düzenli ödememe rağmen 20.10.2015 tarihinde Akbank Çatalca şubesine taksitimi yatırmaya gittiğimde taksitten başka 352.77 artı para faiz vergi borcum olduğunu söylediler.

Benim talimatım olmadan habersizce açılan bu ek limitten dolayı oluşan yasal olmayan bu borcu kabul etmem mümkün değildir. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Faizleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  15:59

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 21 Ekim
  15:22

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi