Akbank Artı Para Bloke Edildi.

Volkan Y. |

Diğer bir bankanın kredi kardı borcunun ödemesinin gecikmesi sebebi ile Akbank artı param bloke oldu bunu uygulayan Merkez Bankası denildi,bu olabilir fakat ben borcumu çoktan ödedim ve borcum olan bankanın her şeyini kullanabiliyorum.

Borçlu olduğum bankayı aradım bizimle ilgili bir problem yok ve Merkez Bankası'nda da bir şey görünmüyor dedi. Akbank müşteri hizmetlerine tekrar telefon açtım diğer bankadan borcu yoktur yazısı getirin dedi, bende diğer bankadan aradım böyle bir şey olmaz çünkü bizim kredi kartını hala kullanıyorsunuz dedi. Şimdi diğer bankada ve merkez bankasındaki verilerde gözükmeyen gecikme acaba Akbank nasıl silinecek, aklı selim biri bana bir yol gösterirse sevinirim.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  16:50

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi