14 Mart 2014

Akbank Aldığı Faizler Yetmediği İçin mi Üyelik Ücreti Alıyor?

Akbank hesap özetini açtığımda en altta üyelik ücreti adı altında 80 tl kesilmiş. Ya bu nasıl bir anlayıştır? Yeterince faizini veya başka türlü her kesintiyi yapıyorsunuz. Nedir bu üyelik ücreti üye olmakta mı parayla? Bu paranın en kısa sürede hesabıma iadesini istiyorum. Her sene aynı tantana yeter artık ya. En fazla kesintiyi faizi bankanız yapmakta. Ayrıca bu ücreti görmeyip ödeme yapan binlerce insan var.

Şikayet edilince geri ödeme yapalım diyorsunuz sırf müşteri kaybetmemek için. Nerede sizin bankacılık anlayışınız? Gücü gücü yetene diyorsunuz çok yazık. Müşteri hizmeti sıfır, ulaşamıyoruz..

Aslı 58 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön