Olcay G. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler.

Akbank Aksigorta İptali Kesilen 2 Aidatımın İadesi!

Olcay G. |

Acente Nu: 11855 olan ve Poliçe numarası -61784379-0-0 ve ürün kodu h 08 olan body card kart güvenlik paketi sigorta poliçemi iptal ettirmeme rağmen Ekim 2015 ve Kasım 2015 aylarında kesilen 14.90 TL'nin iade edilmesini, ayrıca bu poliçem ile ilgili müşteri hizmetleri ile 14.11.2015 saat: 22:17 sıralarında yaptığım görüşmemde iptal edilmemiş olduğu ve şuanda iptal edemeyecekleri tarafıma bildirilmiştir.

Böyle bir mağduriyetle karşılaştım. Poliçemin tamamen iptal edilmesini, kesilen aidatlarımın tarafıma iade edilmesini istiyorum. Bundan sonraki aylarda kesilecek aidatlarım olduğu takdirde tüketici hakları mahkemesine başvurarak hakkımı yasal yollardan başvuracağımı bildiririm.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Olcay G.
  21 Kasım
  23:50

  Teşekkürler.

 • 19 Kasım
  13:36

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 19/11/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 16 Kasım
  15:49

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi