Akbank Akbank KKB'de Tekrar Kayıt Açtı.

Doğan B. |

Açılış tarihi 07/02/2007 olan ek hesabım 17/08/2009 tarihinde idari ve kanuni takibe düştü. Daha sonra borç ödenip KKB' de takip miktarı sıfırlanıp 5 yıl dolunca da sistemden tamamı ile düştü. Fakat bu sıfır bakiyeli hesaba 0,01 TL kredili mevduat tanımlanmış nisan ayında hesap işletim ücretlerinde dolayı aradılar bende tüm hesaplarımı kapatın dedim.

Ve Hesap 25/04/2014 tarihinde kapatıldı. 25/04/2014 tarihinde tamamı ile kapatıldığı için tekrardan ekim ayından itibaren kanuni takip kodu ile tekrardan sistemde gözüküyor ve KKB puanımı düşürüyor. Müşteri hizmetleri yetkimiz yok diyor Akbank Burdur Şubesi durumu çözemiyor. Nasıl bir problemdir ki günlerce uğraşıp çözülemiyor. Yardımcı Olun.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan B.
  30 Aralık
  22:31

  Sorunum çözülmedi resmen banka çalışanı dahil bankanın ve KKB nin güncelleme politikasını çalışma şeklini bilmiyor... .

 • Doğan B.
  30 Aralık
  21:47

  Banka kendi ile çelişiyor

  akbankda olan 4 kaydım aşağıdaki KKB nin yazısına uygun olarak 5 yıl sonunda sistemden düştü fakat son 2 kaydım aradan 5 yıl geçmesine rağmen ve bu zaman içinde bu borçların ödenmiş olmasına rağmen sistemde duruyor baştan sağma ve ilgisiz cevaplar alıyorum sorunu çözmeye yönelik işini bilen insanlara ulaşamıyorum mail yerine telefon ile ulaşın derdimi anlatayım 1 aydı oldu 607 olan puanım sizin yüzünüzden 273 lerde ille şubede tartışmak mı gerekiyor... .

 • Doğan B.
  30 Aralık
  21:35

  Banka kendi ile çelişiyor

 • Doğan B.
  19 Aralık
  21:27

  Baştan sağma bir mail atıldı sorunum kesinlikle çözülmüş değil KKB den aldığım raporda yazan idari ve kanuni takip tarihlerine uymayarak takip ve kanuni tarihi 5 yıl geçmiş ve hatta ödenmiş borcun kaydını silindi olarak güncellemiyor kendileri 2012 de takibe aldıklarını söylüyorlar benim 2012 yılında bırakın takibe alınmayı icra dosyalarım bile kapanmış dı.Konu ile ilgili biri tarafından aranmak istiyorum başka türlü sorunumu anlamayıp baştan sağma işlemlerle sorunum çözülemiyor yada çözmek için gayret gösterilmiyor.....

 • Doğan B.
  19 Aralık
  01:29

  Sorunum hala çözülmüş değil hala KKB raporu aldığımda aynı problem devam ediyor Bankaya da ayrı mesaj attım fakat henüz bir dönüş yapılmadı mağduriyetim devam ediyor.....

 • Doğan B.
  18 Aralık
  02:31

  Tarafıma ilgili konu ile tek bir dönüş olmamıştır. KKB konuyu banka ile görüşün diyor.Fakat konu ile ilgili gerek şube gerek de telefon bankacılığında kimseyi bulamıyorum....

 • 16 Aralık
  16:33

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi