Akbank Aidatsız Kredi Kartından 100 TL Aidat Alıyor!

Ozkan U. |

2 ay önce internetten aidatsız olan kredi kartı Free karta başvurdum. Bana Axess Platinium gönderdiler. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Kredi kartımın iptal edilmesi için benim aidatsız kredi kartı olan Free karta başvuru yaptığımı belirttim. Bana üyelik ücreti kesildiğinde bankamızı aramanızı yardımcı olacaklarını söylediler.

Konuşmanın üzerinden 1 ay bile geçmeden 100 TL kart ücreti yansıtıldı. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradığımda bana bu ücretin iade olamayacağını söylediler. Beynimden vurulmuşa döndüm. Durumu anlattığımda yapacak bir şey olmadığını söylediler. Ben de bunun üzerine kredi kartımı kapattırdım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  17:24

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 08/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan telefon numaranızdan bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 07 Temmuz
  15:06

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi