30 Ağustos 2013

Akbank Aidat Ve İşletim Ücreti Aldı!

Diğer bankalara göre daha iyi bilip tercih ettiğim banka olan Akbank' ın Axses kredi kartı ve maaş kartına sahibim. Kredi kartını aldığımda kart ücreti alınmayacağını başvurumu alan memur söylemişti. Fakat bu yılın başında 60 lira kart ücreti ve geçtiğimiz ayda 45 lira hesap işletim ücreti kartlarım dan otomatik olarak çekildi.

Müşteri hizmetlerini arayıp iadesini talep ettiğimde ise ilgi birime aktardığını söyledi ; fakat telefona cevap veren bir personel olmadı maalesef. Üyelik ücreti ve işletim ücreti adıyla kartlarım dan çekilen tutarlar lütfen iade edilsin gerekirse mahkemeye de başvuracağım. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Cemal 43 Okunma

Cevaplar

 • Cemal26 Şubat 2015

  Bütün hesaplarımı kapattım kredi kartımı iptal ettim Akbank ile çalışmıyorum sizde çalışmayın...

 • Cemal08 Ekim 2013

  ilgisiz ve sadece kendi çıkarlarını gözetmeye devam eden bir banka AKBANK maalesef....

 • Cemal02 Eylül 2013

  Beni hala arayıp bir bilgilendirme yapmadılar pes...

 • Akbank Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön