Akbank Aidat Ücreti Hakkında!

Serdar O. |

Yıllardır kullandığım kredi kartımdan üyelik ücreti aldılar ve ilk defa iade etmediler. Maaş müşterisi ve şirket hesaplarımız da bu bankada olmasına rağmen yapılan bu işlem saygısızlık!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar O.
  03 Eylül
  16:11

  bu bankanın sanırım politikası değişmiş çalışmak istemediklerini bu şekilde söylemeleri biraz ayıp oldu. yapılan işlemi düzeltmemek iade etmemek için istediğiniz yere başvurabilirsiniz denilmesi de bi acayip

 • Serdar O.
  01 Eylül
  11:54

  gelen cevap çok komik (12.02.2007 tarihli b140trk016 00 00-3698 sayılı 2007/02 no.lu Genelge ile de bankaların kredi kartı üyelik ücreti talep etmelerinin yasaya uygun olduğuna karar verilmiştir.) böyle bir şey mi var ya çok anlamsız illa tüketici haklarına mı gidelim. bunu mu istiyorsunuz

 • 01 Eylül
  11:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 01.09.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 31 Ağustos
  14:52

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi