Akbank Aidat Ödemesi Hiçbir Zaman Uygun Görülmedi!

Gülşah Yiğit H. |

Her defasında kartınızdan aidat almayacağız demelerine rağmen , her yıl kart aidatı alıyor. Uygun görüldüğünde iadesi yapılacak demelerine rağmen, hiç bir zaman uygun görülemedi. Kart aidatını iade etmeyen Akbank'tan şikayetçiyim . Sonunda dayanamayıp kartımı iptal ettim. Ama şikayetimin arkasındayım. Hakkımı Tüketici Haklarında da aramaya devam edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  18:58

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 15/07/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Gülşah Yiğit H.
  14 Eylül
  21:45

  ne zaman dönülecek merakla bekliyoruz...

 • 12 Temmuz
  15:07

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi