16 Şubat 2013

Akbank Adıma Düzenlediği Poliçeyi İptal Etmemektedir!

Akbank Çağrı merkezi Aralık 2012'de onayımla adıma poliçe düzenleyerek daha sonradan iptal ettirebileceğimi söylemişlerdir. Bu poliçeyi iptal ettirmek için Aksigorta'yı bir hafta içinde arayıp iptal başvurusunda bulundum. Ancak iki aydır iptal edilmediği gibi kredi kartımdan taksitler çekilmektedir.

Aksigorta görevlileri bana poliçeyi adıma düzenleyen Akbank'ın iptal edebileceğini, Akbank çağrı merkezi yetkilileri ise doğrudan başvuru alamayacaklarını söylüyorlar. Bu poliçe iptal edilmez ise kredi kartımı iptal ettirerek Akbank ile tüm müşterilik ilişkilerimi bitireceğim.

Emre 30 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön