13 Eylül 2013

Akbank Adil Olmayan Sıramatik Sistemleri!

Saat 9'da Kredi Kartı teslim almak için şubeye girdim, gişe deki memur 1 kişi ile ilgileniyordu. Sıramatikten sıra aldım ve 802 gibi belirsiz numara verdi. Doğal olarak gişedeki adamın hemen arkasında beklemeye başladım. Beyefendinin işlemi bitti, sıranın bana geldiğini düşünerek kimlik kartımı uzattım, ama gişedeki hanımefendi elimdeki numaraya bakıp sıranın bende değil benden 1 dakika sonra bankaya giren ve sıra alan, arkamdaki kişide olduğunu söyledi ve ancak sıra gelince hizmet verebileceğini söyledi.

Bu onur kırıcı durumu bizzat yaşadım. Adil olmayan sıra sisteminiz sizin için karlı olabilir ama yakışmayan bir muamele ile müşterilerinize yaklaşıyorsun bu yüzden Kredi Kartını iade ettim.

Mahmut 144 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön