04 Ağustos 2017

Akbank Adil Olmayan İşlemler Zinciri.

THY'de taşeronda asgari ücretli çalışan babama maaş müşterisi olmasına rağmen ATM'nin vermediği para hesaptan düşülmüş bu hatayı düzelmeleri kabul etmeleri günler buldu ve ardından kredi kartını kullanmayan şifresini almayan babamın kredi kartından sigorta yapılmış ve kart kullanım bedeli yansıtılmıştır kartını kullanmadan maaş müşterisine nasıl kart ücreti uygularsınız ve hangi hakla maaş müşterisine bunu yapabilirsiniz! Akbank gibi köklü bir bankanın bu hatayı yapanları uyarması ve gereğinin yapılmasını tarafınızdan arz ederim.

Mehmet 1.168 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Ağustos 2017

    m. No:12640986 haksiz yere yansıtılan kart bedelinin iadesinin iadesini-geri verilmesini arz ederim Not:Maas müşterisi aktif olmayan kredi kartidir. Bilginize.

  • Mehmet08 Ağustos 2017

    Sunduğunuz seçenekler tıkalı sonuca dayalı değil müşteriyi yorma yıldırma maksatlıdır bu bankayla çalışmak isteyenler birçok kez düşünsün.

  • Akbank Temsilcisi04 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön