Akbank Access Chip Para Oyunu!

Hakan E. |

6 aydır kullanmadığım Access kredi kartıma fatura gelince kontrol ettim, üyelik ücreti kesilmiş. Müşteri hizmetlerini arayıp kartımı kapattırmak istediğimi söyledim. Daha önce kartımı aktif olarak kullanırken bunu yaptığımda üyelik ücretini iade etmeyi öneren banka bu sefer bu teklifte bulunmadı. Chip para verelim dediler, kabul ettim. Ancak pos cihazlarında chip para gözükmüyor.

1 hafta içerisinde 5 kere alışveriş yapmayı denedim hepsinde de kasada rezil oldum. 5 sefer müşteri hizmetlerini aradım, kartı kullanmadığınız için öyledir, kartı kullanın açılır dediler. 5 gereksiz alışveriş yaptım kullanmak istemediğim bir kartla. Verdikleri chip paradan daha fazla masraf çıkardılar bana.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  17:28

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 18/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 18 Haziran
  14:29

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi