29 Mart 2013

Akbank 95 TL Kredi Kartı Üyelik Ücreti Çekmişler!

Kredi kartında 95 lira üyelik ücreti yazarak çekim yapmışlar. Aradım nedenini sordum. Sözleşmedeki şartlara göre çekme hakkımız var gibi mantıksız bir neden söylediler. Kredi kartı çıkaracakların da masraf alınıp alınmayacağını sormuştum. Bana belki çok cüz'i bir rakam olabilir demişlerdi.

Şimdi ne kadar cüz'i olduğunu gördüm ve başkaları da aynı duruma düşmesin diye uyarmak için yazdım. Kredi kartımı da en yakın zamanda kapatacağım fakat severdim Akbank'ı, birde şimdi sorun.

Mustafa 27 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa26 Eylül 2013

  bende sizin verdiginiz cevabı degerlendirmeye aldım ve iyi bir siyasetçinin yaptıgı gibi çok konuşup birşey söylememişsiniz, bu tavrınızı kınıyor ve sizin bir sorunu çözme yeteneginiz olmadıgını düşünüyorum ve yazdıgınız her cevaptada buna daha fazla inanıyorum.posta yolu ile bir cevapta gelmedi.geçiştirme konusunda bu kadar ısrarcı iseniz niye şikayet var a üyesiniz.

 • Akbank Temsilcisi01 Nisan 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 27.03.2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mustafa01 Nisan 2013

  bana gönderilen cevabi yazı ne kadar komik.siz zaten çözüm üretemediginiz için şikayet ediyoruz.gelen cevap: bizim kendi sitemizden ulaşın.hah şimdi çözüldü sorun biz bilmiyorduk oradan ulaşmayı.

 • Akbank Temsilcisi29 Mart 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön