03 Kasım 2014

Akbank 90 TL Üyelik Ücretinin İadesini Talep Ediyorum!

3 adet otomatik ödeme talimatım olan hesabıma bağlı kredi kartıma 90 TL üyelik ücreti adı altında bedel yansıtılmış. Bu bedelin iadesini talep ediyorum. 4442525 no'lu müşteri hizmetlerinden hiçbir şekilde müşteri temsilcisine ulaşamadığım için bu platformdan şikayetimi yazıyorum.

Ufuk 407 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk'un Teşekkür Mesajı10 Kasım 2014

    90 TL nin iade edileceği konusunda e-mail aldım, 6 ay boyunca kredi kartını kapatmama koşuluyla ibaresi de var. Kalıplaşmış cevaplar vermek yerine müşterinin özelliklerine göre cevap verseler kartımı ne kadar yoğun kullandığımı göreceklerdi aslında.. şikayetvar.com ' a sunduğu bu hizmetten ötürü teşekkürlerimi iletirim.

  • Akbank Temsilcisi03 Kasım 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön